Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nda Fotoğraf Sergisi

Erciyes Üniversitesi Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nda, Güzel Sanatlar Bölümü Okutman Uğur Aydın ve İletişim Fakültesi’nden Doçent Doktor Ali Korkmaz ve Öğretim Görevlisi M. Oğuz Yeğin’in fotoğraflarından oluşan Kırsalda Kadın ve Çocuk adlı Karma Fotoğraf sergisi düzenledi.

Erciyes Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü tarafından Okutman Uğur Aydın ve Doç.Dr Ali Korkmaz Öğretim Görevlisi M. Oğuz Yeğin fotoğraf sergisi düzenledi. Anadolu’nun birçok farklı yerlerinde çekilen fotoğrafların bir araya getirildiği fotoğraf sergisinin teması Kırsalda Kadın ve Çocuk oldu. Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilen serginin açılışına Pınarbaşı Kaymakam’ı Semih DOĞANOĞLU Pınarbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan PİRCİ, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kurtuluş KARAMUSTAFA ve Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Kenan GÜLLÜ katıldı.

İletişim Fakültesi’nde görev yapan, Doç. Dr. Ali Korkmaz “Çektiğimiz fotoğraflarla insanlara Anadolu’yu, kaybolmaya yüz tutmuş meslekleri güzel bir şekilde aktarabiliyorsak ne mutlu bize” ifadesini kullandı.

Fotoğraf sanatçısı Uğur Aydın, Ali Korkmaz, M. Oğuz Yeğin’in fotoğraflarından oluşan sergi, 16 Mayıs Çarşamba gününe kadar Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nda ziyaret edilebilecek.