2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI FİNAL BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

 REKTÖRLÜK GÜZEL SANATLAR BÖLÜM BAŞKANLIĞI

2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI FİNAL BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

 

 

SINAV GÜN VE SAATLERİ

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANI

Sınav Yapılış Şekli

FİNAL SINAVI

BÜTÜNLEME SINAVI

GÜNÜ SAAT GÜNÜ SAAT
1 GSB 103 Türk Halk Müziği Bilgileri ve  Koro Yüz yüze 11.01.2022 09:00 25.01.2022 09:00 Ücr. Öğr. Gör. Altan DOĞANBAŞ
2 GSB 107 Bireysel Çalgı Öğrenimi (Ud) Yüz yüze 10.01.2022 09:00 24.01.2022 09:00 Ücr. Öğr. Gör. Mustafa ÇAY
3 GSB 109 Bireysel Çalgı Öğrenimi (Bağlama) Yüz yüze 10.01.2022 09:00 24.01.2022 09:00 Ücr. Öğr. Gör. M.Nihat ALTINDİŞ
4 GSB 111 Bireysel Çalgı Öğrenimi (Yan Flüt) Yüz yüze 10.01.2022 09:00 24.01.2022 09:00 Ücr. Öğr. Gör. Büsra KÖK
5 GSB 107 Seramik Atölye Yüz yüze 13.01.2022 16:50 27.01.2022 16:50 Dr Öğr. Üyesi Nizam Orçun ÖNAL
6 GSB 131 Karakalem Portre Yüz yüze

Yüz yüze

12.01.2022

12.01.2022

13:30

15:10

26.01.2022

26.01.2022

13:30

15:10

Öğr. Gör. T. Ferit HİDAYETOĞLU
7 GSB 133 Dijital Fotoğrafçılık Yöntem ve Uyg. Yüz yüze 12.01.2022 13:30 26.01.2022 13:30 Öğr. Gör. Yüksel YILMAZ
8 GSB137 Bireysel Çalgı Öğrenimi (Piyano) Yüz yüze 10.01.2022

10.01.2022

09:00

09:00

24.01.2022

24.01.2022

09:00

09:00

Ücr. Öğr. Gör. Serkan Nihat ATEŞ

Ücr. Öğr. Gör. İstemi Furkan YUR

9 GSB 143 Temel Sanat Eğitimi Yüz yüze 11.01.2022 16:50 25.01.2022 16:50 Ücr. Öğr. Gör. Yasemin ÇINAR
10 GSB 145 Sulu Boya Resim Teknikleri Yüz yüze 10.01.2022 10.40 24.01.2022 10.40 Öğr.Gör. Necile TOKGÖZ
11 GSB 151 Etkili ve Güzel Konuşma-Diksiyon Yüz yüze 11.01.2022 13:30 25.01.2022 13:30 Öğr. Gör. Mehpare YAĞLICI
12 GSB 153 Yağlı Boya Resim Yüz yüze 11.01.2022 15:10 25.01.2022 15:10 Ücr. Öğr. Gör. Yasemin ÇINAR
13 GSB 157  Geleneksel Türk Sanatı ve Estetiği Yüz yüze 12.01.2022 15:10 26.01.2022 15:10 Öğr. Gör. İsmail ARGUNŞAH
14 GSB 159 Kültür ve Sanat Yorumları Yüz yüze 13.01.2022 13:30 27.01.2022 13:30 Ücr. Öğr. Gör. Gamze ŞEKER
15 GSB 161 Dünya Kültürü ve Mitolojileri Yüz yüze 11.01.2022 13:30 25.01.2022 13:30 Ücr. Öğr. Gör. Kemal DURMAZ
16 GSB 163 Ebru Sanatına Giriş Yüz yüze 11.01.2022 13:30 25.01.2022 13:30 Öğr. Gör. Caner ŞAHİN
17 GSB 165 Sanat ve Çevre Yüz yüze 11.01.2022 15:10 25.01.2022 15:10 Ücr. Öğr. Gör. Kemal DURMAZ
18 GSB 167 Sanatın Dili Yüz yüze 13.01.2022 15:10 27.01.2022 15:10 Ücr. Öğr. Gör. Gamze ŞEKER
19 GSB 171 Bireysel Çalgı Öğrenimi (Gitar) Yüz yüze 10.01.2022 09:00 24.01.2022 09:00 Ücr. Öğr. Gör.  Kübra Nur ŞIRAYDER
20 GSB 173 Bireysel Çalgı Öğrenimi (Ney) Yüz yüze 10.01.2022 09:00 24.01.2022 09:00 Ücr. Öğr. Gör. Erkan SEZER
21 GSB 175 Türk Resim ve Heykel Tarihi Yüz yüze 12.01.2022 10:40 26.01.2022 10:40 Öğr.Gör. Necile TOKGÖZ
22 GSB 177 19. Yüzyıl ve Sonrası Avrupa Sanatı Yüz yüze 13.01.2022 16:50 27.01.2022 16:50 Ücr. Öğr. Gör. Gamze ŞEKER
23 GSB 181 Türk Halk Dansları Yüz yüze 14.01.2022 15:10 28.01.2022 15:10 Ücr. Öğr. Gör. Gülşah DİNSANCAK
24 GSB 183 Takı Tasarımı Yüz yüze 11.01.2022 13:30 25.01.2022 13:30 Ücr. Öğr. Gör. Yasemin ÇINAR
25 GSB 185 Karikatür Yüz yüze 13.01.2022 13:30 27.01.2022 13:30 Ücr. Öğr. Elm. Volkan LAFÇI
26 GSB 203 Video Kurgu (Dijital Kurgu) Yüz yüze 11.01.2022 10:40 25.01.2022 10:40 Öğr. Gör. Yüksel YILMAZ
27 GSB 207 Senaryo Yüz yüze 11.01.2022 15:10 25.01.2022 15:10 Öğr. Gör. Yüksel YILMAZ
28 GSB 209 Sinemada Ses ve Müzik Yüz yüze 10.01.2022 15:10 24.01.2022 15:10 Öğr. Gör. Şirvan GÜNERİ
29 GSB 211 Kısa Film Yüz yüze 10.01.2022 15:10 26.01.2022 15:10 Öğr. Gör. Şirvan GÜNERİ
30 GSB 215 Uygulamalı Fotoğrafçılık Yüz yüze 12.01.2022 13:30 26.01.2022 13:30 Öğr. Gör. Uğur AYDIN
31 GSB 219 Bireysel Çalgı Öğrenimi (Tanbur) Yüz yüze 10.01.2022 09:00 24.01.2022 09:00 Ücr. Öğr. Gör. Aykut ŞAHİN
32 GSB 221 Tiyatro Eğitimi Yüz yüze 13.01.2022 16:50 27.01.2022 16:50 Ücr. Öğr. Gör. Volkan LAFÇI
33 GSB 237 Yoga ve Yaratıcı Beden Online 12.01.2022 16:50 26.01.2022 16:50 Dr. Öğr. Üyesi Nizam Orçun ÖNAL
34 GSB 243 Sinema Dramaturjisi Yüz yüze 10.01.2022 10:40 24.01.2022 10:40 Öğr. Gör. Özcan GÜRBÜZ
35 GSB 245 Belgesel Sinema Yüz yüze 10.01.2022 13:30 24.01.2022 13:30 Öğr. Gör. Özcan GÜRBÜZ
36 GSB 247 Temel Fotoğrafçılık Yüz yüze 11.01.2022 16:50 25.01.2022 16:50 Öğr. Gör. Mustafa YILMAZ
37 GSB 249 Uygulamalı Serigrafi Baskı Yüz yüze 12.01.2022 16:50 26.01.2022 16:50 Öğr. Gör. Mustafa YILMAZ
38 GSB 253 Türk Mitolojisi Online 10.01.2022 16:50 24.01.2022 16:50 Ücr. Öğr. Gör. Hakan ERKAYA
39 GSB 259 Anadolu Kültür ve Medeniyetinin Sanata Yansıması Online 11.01.2022 16:50 25.01.2022 16:50 Ücr. Öğr. Gör. Hakan ERKAYA
40 GSB 265 Çağdaş Türk Sanatı Online 12.01.2022 16:50 26.01.2022 16:50 Ücr. Öğr. Gör. Hakan ERKAYA
41 GSB 271 Dünya Sanat Tarihi Online 13.01.2022 16:50 27.01.2022 16:50 Ücr. Öğr. Gör. Hakan ERKAYA
42 GSB 277 Geleneksel Türk Sanatında Anlam ve Sembol Online 14.01.2022 16:50 28.01.2022 16:50 Ücr. Öğr. Gör. Hakan ERKAYA
43 GSB 285 Kariyer Planlama Online 10.01.2022 15:10 24.01.2022 15:10 Ücr. Öğr. Gör. Kerem BOZDOĞAN
44 GSB 289  Sinema Tv  Çalışmaları ve Kriminoloji Yüz yüze 13.01.2022 13:30 27.01.2022 13:30 Öğr. Gör. Mehpare YAĞLICI
45 GSB 291 Yeni Medya Yüz yüze 12.01.2022 13:30 26.01.2022 13:30 Öğr. Gör. Mehpare YAĞLICI

Not: Online Test Sınavı ERUZEM tarafından yapılacaktır.

Öğr. Gör.  Nihâl ŞENGÜN

Güzel Sanatlar Bölüm Başkanı